• eTwinning ocenenie

• Študentky 2.A, S. Suchá, A. Bugošová, A. Pavľaková, K. Jozefčáková, sa zúčastnili dňa 26.6.2019 slávnostného odovzdávania cien Národnej súťaže eTwinning 2019. S projektom Geografia regiónu získali ocenenie v  kategórii projekty stredných odborných škôl.
            Akcia sa uskutočnila v zážitkovom vedeckom centre AURELIUM v Bratislave. Všetci študenti triedy zapojení do projektu boli ocenení drobnými suvenírmi. Na projekte pracovali pod vedením Ing. Z. Vandrákovej a RNDr. D. Kovaličovej. Poďakovanie za náš úspech patrí aj študentom 3. A partnerskej SZěŠ v Čáslavi, pod vedením Mgr. R. Medunu a vedeniu našej školy. Všetkým účastníkom projektu blahoželáme k oceneniu ich práce na projekte.