• Nech matematika nie je postrach

• Stredoškolská matematika je náročná na predstavivosť, abstraktné a logické myslenie. Vďaka grantu z Karpatskej nadácie sa nám podarilo zakúpiť rôzne typy výučbového softvéru, 3D modely telies a grafický tablet. To všetko určite prospeje k tomu, že matematiku spolu hravo zvládneme.

• eTwinning - CERTIFIKÁT KVALITY

• Aj v tomto školskom roku sme napriek corone pokračovali v realizácii projektov eTwinning. Za našu celoročnú prácu sme boli ocenení a získali sme certifikát kvality za projekt Príroda a my. Za účasť na projekte ďakujeme všetkým zúčastneným študentom, pani zástupkyni Lenke Kovaličovej, pani učiteľkám Kamile Ambrózy, Ľudmile Lengvarskej, Zuzke Žilkovej a Eve Šoltésovej.