• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

sa uskutoční

v pondelok 05. 09. 2022

na školskom dvore o 09.00 h.

V prípade nepriaznivého počasia sa otvorenie školského roka
            uskutoční v telocvični školy.

Pri prvom nástupe do školy každý žiak predloží

"Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti žiaka".

Žiaci 2. až 4. ročníka pošlú vyhlásenie o bezpríznakovosti elektronicky cez EduPage, žiaci 1. ročníka prinesú vyplnené  Vyhlásenie_o_bezpríznakovosti(pdf).

Bez vyplneného vyhlásenia sa žiak považuje za žiaka s príznakmi ochorenia Covid-19.

Prajeme všetkým úspešný štart do nového školského roka.

Ing. Andrea Iovdijová

• Majstrovstvá sveta v písaní na počítači

• Z holandského Maastrichtu sme dostali super správy. Náš absolvent 4. ročníka Ekonomického lýcea Kristián Hauswirth obsadil v celosvetovej tvrdej konkurencii krásne 8. miesto. Ďakujeme za super reprezentáciu školy i Slovenska a Kikovi aj pani učiteľke Ing. Miriam Hasajovej srdečne blahoželáme. Práca na sebe a pravidelný tréning priniesli svoje ovocie. Zdolať pár prekážok a hľadať riešenia sa predsa len oplatilo.