• Oznam pre prvákov OA a EL a ich rodičov

• Prváci, ponúkame Vám možnosť zapojiť sa do duálneho vzdelávania od 01.02.2023. Záujem nahláste triednemu učiteľovi. V pondelok 30.01.2023 sa uskutočnia pohovory vybraných prvákov so zástupcami týchto zamestnávateľov:

Embraco Slovakia s. r. o. (NIDEC)

K_Corp, s. r. o.

Fermat J&F Stroje s. r. o.

• POMÁHANIE NÁS BAVÍ

• Odovzdali sme vyzbierané veci pre deti z domova Deti môjho srdca.  Počas návštevy sme sa dozvedeli mnoho nových informácií, o ktorých sme ani z ďaleka netušili. Dúfame, že sa čoskoro spolu stretneme na prednáške a dozviete sa o tom viac aj vy

• Knižnica je vždy plná originálnych nápadov - na SOŠE

• Knihy sú skvelé. Nielenže nám otvárajú bránu k múdrosti a rozširujú naše obzory, robia nás aj lepšími ľuďmi, parádne si pri nich oddýchneme a zlepšujú kvalitu nášho života. A to je hŕstka dôvodov, prečo začať čítať knihy.

Našu knižnú búdku doplnila o niekoľko zaujímavých titulov pani učiteľka Kozáková, neváhajte a príďte si ich pozrieť. Ak sa rozhodnete, že si knihu chcete prečítať, nezabudnite ju po prečítaní alebo prelistovaní vrátiť. A ak máte doma knihy, s ktorými by ste sa chceli podeliť, môžete aj vy prispieť do nášho repertoáru. Potešíme sa

•

Do Rady školy boli vo voľbách dňa 23. januára 2023 zvolení nasledovní zástupcovia rodičov žiakov:

1. Ing. Mária Čujová
            2. Mgr. Katarína Tomaškovičová
            3. Martin Čollák

Ing. Andrea Iovdijová

• Ekonomická olympiáda

• Ekonomické znalosti a analytické myslenie si vyskúšali študenti zapojením sa do 6. ročníka ekonomickej olympiády. Do krajského kola postúpili: Patrik Vojtuš z III.L triedy a Peter Petko, Dominika Ungerová, Peter Torma, Barbora Sedláková zo IV.L triedy. Blahoželáme a držíme prsty!