• Medzinárodný veľtrh cvičných firiem krajín V4

17. – 18. októbra 2018 sme sa zúčastnili v Spoločenskom pavilóne v Košiciach 16. Medzinárodného veľtrhu cvičných firiem krajín V4. Veľtrhu sa zúčastnilo 26 cvičných firiem, medzi ktorými bola aj naša cvičná firma Money-Honey, s. r. o. Mali sme aj zahraničnú konkurenciu - poľskú cvičnú firmu Apis, ktorá sa tiež zaoberá výrobou medu. Zaujímavosťou bolo, že stánok našej cvičnej firmy a poľskej cvičnej firmy spolu susedili a tak naša slovenská včielka „Lenka“ mala blízko poľského kamaráta „Wilka“. Spomedzi šiestich súťažných kategórií sme získali 2. miesto za najlepší katalóg. Veľký úspech pri predaji mali naše balzamy na pery zn. „Money-Honey“ a prekvapenie v balíčku „Mačka vo vreci“. Veľtrhu sa zúčastnili všetci členovia našej cvičnej firmy a z dosiahnutého úspechu máme veľkú radosť.

• Mesto plné detí

• 7. júna 2018 sa naša cvičná firma Money-Honey, s. r. o. zúčastnila akcie „Mesto plné deti“, na ktorom sme prezentovali činnosť, výrobky, aktivity, do ktorých sme sa zapojili počas školského roka.

• 10. kontraktačný deň cvičných firiem

• 7. februára 2018 sa cvičná firma Money-Honey, s. r. o. zúčastnila súťaže – 10. ročníka kontraktačného dňa, ktorý sa konal na OA v Poprade. Súťažilo sa v 4 kategóriách: najkrajší výstavný stánok, najlepší manažérsky tím, najzaujímavejší katalóg a najpútavejšia elektronická prezentácia. Nepodarilo sa nám vyhrať, ale máme veľkú inšpiráciu do ďalších súťaží.

• Mikulášsky predaj

• Dňa 6. decembra 2017 sa na našej škole konal Mikulášsky predaj medovníkov a medových balzamov na pery. Tento predaj zorganizovala firma Money - Honey, s. r. o. z III. A triedy. Tržba z predaja bola 8,80 EUR.

• MONEY -  HONEY, s.r.o.