• VÝDAJ OBEDOV

dňa 28. 01. 2019

od 11.00 h – do 13.00 h

• Basketbal okresné kolo dievčatá

• V silnej konkurencii ligových hráčok dosiahli naše dievčatá 4. miesto na Okresnom kole v basketbale. Dievčatá v novom zložení – 7 žiačok prvého ročníka a dve zo starého kádra sa podieľali na dosiahnutom výsledku. Dievčatám srdečne blahoželáme! Veľká vďaka patrí I. L za skvelé povzbudzovanie.  Školu reprezentovali: Júlia Rejdovjanová (IV. L), Alžbeta Lisoňová (III. L),

Anna Bajtošová, Lenka Boroňová, Patrícia Drábová, Lusa Opremčáková (I. A), Miriam Maťašovská, Dominika Smyková, Vivien Popadičová (I. L).

• Pod hviezdnou oblohou

• Žiaci I. A triedy sa zúčastnili 18. 12.. 2018 na vzdelávacom podujatí Pod hviezdnou oblohou v planetáriu STM v Košiciach. Program bola zameraný na poznávanie hviezd, súhvezdí a na orientáciu podľa hviezd.

• Školské kolo Ekonomickej olympiády

• V dňoch 10.-14. 12. 2018 sa na našej škole uskutočnilo školské kolo Ekonomickej olympiády. Celkovo vyplnilo test školského kola 5300 študentov, u nás sa zapojili triedy III.A, III.L, IV.A a IV. L. Najúspešnejšou riešiteľkou a postupujúcou do krajského kola je žiačka IV.A triedy Silvia Uhrinová. Srdečne blahoželáme. Všetkým zúčastneným ďakujem za účasť a učiteľom za pomoc pri školskom kole.

Ing. Lenka Kovaličová
            učiteľka OP