• Videoprojekt "Náš zvierací miláčik"

• V závere školského roka sa naša žiačka Kristína Dzurňáková z III.L zapojila do súťaže, v ktorej mala vytvoriť podľa konkrétnych kritérii video na tému "Náš domáci miláčik", v hlavnej úlohe s jej štvornohými kamošmi Zionom a Buddym. Kristína sa vo voľnom čase venuje cvičeniu psov a rozbieha svoj vlastný projekt pod názvom Kaveri. V tejto súťaži, ktorú organizovala Obchodná akadémia v Rožňave umiestnila krásne 2. miesto. Blahoželáme.

• Podnikateľský inkubátor - TVOR a PODNIKAJ

• Ďakujeme Štúdiu RTVS v Košiciach a jeho marketingovému manažérovi Františkovi Kornajovi za to, že našim študentom umožnili zapojiť sa do projektu "Kreatívny inkubátor". Tím skúsených lektorov naučil študentov ako pretaviť svoj podnikateľský nápad do reálnej biznis stratégie. Napriek prvotným prekážkam sa podujatie vydarilo. Študenti ocenili získané vedomosti a zručnosti v oblasti kreatívneho priemyslu. RTVS - tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

• Slávnostné ukončenie školského roka 2022/2023

• Konečne sme sa dočkali vytúženého dňa. Zavesíme povinnosti na klinec a dáme hurá našim voľným dňom, plných zážitkov a sladkého nič nerobenia. Prajeme všetkým študentom príjemné prázdniny, mnoho zaujímavých chvíľ, láskavých zážitkov, letných lások. Nech sú to prázdniny plné pokoja, priateľstiev, nádherných okamihov.